Skip to content

O Nas

Firma Marcom Plus

oferuje kompleksowe wyposażenie biur, szkół, przedszkoli, instytucji, zakładów pracy, hurtowni i sklepów w zakresie artykułów biurowych, szkolnych i eksploatacyjnych.
Osoby fizyczne zaopatrzymy w artykuły biurowe i eksploatacyjne przydatne w domu, ucznia w potrzebne materiały do przedszkola, szkoły, na studia.
Oferujemy również usługi związane z wyrobem pieczątek. Przygotujemy dla Państwa wizytówki, plakaty, kalendarze, artykuły reklamowe i promocyjne.
Liczymy się ze zdaniem i spostrzeżeniami naszych Kontrahentów, są to dla nas wyznaczniki w jakim kierunku mamy się rozwijać.
Cały czas pracujemy nad dostosowaniem naszej oferty handlowej do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Współpracujemy z największymi producentami i dostawcami , dzięki temu możemy oferować różnorodność asortymentu i atrakcyjne warunki handlowe. Staramy się szybko reagować na zmienne potrzeby rynku.
Specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy wzorcową salę sprzedaży, w której mogą Państwo obejrzeć i przetestować urządzenia dostępne w naszej ofercie.
Firma Marcom Plus powstała w 2012 roku, ale zatrudnieni w niej pracownicy to ludzie posiadający dużą wiedzę, kompetentni i profesjonalni, służą Państwu pomocą i radą. Świadomi są, że podstawą naszej firmy jest najwyższy stopień zadowolenia i pełna satysfakcja Klienta, dlatego dzielą się z Nim swoim wieloletnim doświadczeniem i starają się spełnić oczekiwania zarówno te duże jak i te najdrobniejsze.
Docieramy do Klientów z terenu województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Do państwa dyspozycji oddajemy też własną bazę samochodów dostawczych.

Nasza misja to zrozumienie potrzeb Klienta i spełnienie wymagań związaną z jego pracą biurową. Dążymy do tego, aby praca ta była efektywna, przyjemna, bezpieczna i wygodna.

Oferujemy między innymi: Tusze, tonery, taśmy, bębny, akcesoria komputerowe, papier kserograficzny, papier komputerowy, papier kolorowy, koperty, etykiety samoprzylepne, zeszyty, bloki, kołonotatniki, skorowidze, rolki do kas i faksów termicznych, druki akcydensowe, kalki kreślarskie, folie stretch, opakowania, segregatory, przekładki do segregatorów, teczki, deski z klipem, koszulki na dokumenty, obwoluty, ofertówki, albumy ofertowe, skoroszyty, spinacze, gumki recepturki, woreczki, przyborniki, tacki, wizytowniki, długopisy, pióra, markery, zakreślacze, cienkopisy, foliopisy, pisaki, ołówki, grafity, ekierki, linijki, temperówki, gumki, taśmy samoprzylepne, notesy, karteczki, zszywacze, zszywki dziurkacze, kleje, korektory, tusze, atramenty, naboje, noże, nożyczki, niszczarki, gilotyny, artykuły chemiczne i higieniczne, laminatory, folie do laminowania, okładki termiczne, bindownice, grzbiety, identyfikatory, foldery, materiały kreatywne, pieczątki, wizytówki itd.


Miło nam będzie jeżeli zechcą Państwo wybrać nas jako wiarygodnego partnera, który swoją cegiełką wesprze rozwój Państwa biznesu.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Zarząd i Pracownicy Spółki

Marcom Plus sp.z o.o. sp.k.
Ul.  Bema 5, 33-100 Tarnów
Tel./Fax : 14 629 70 79, 14 629 70 64